سئو موبایل

سئو موبایل

غیر فعال سازی Fetch As Google برای برنامه های کاربردی تلفن همراه :

در برنامه ای رسمی گوگل با اعلام این خبر که در کنسول جستجوی خود ، ویژگی Index نمودن را برای برنامه ها و Application های خود غیر فعال نمود . به تازگی گوگل تصمیم به حذف ویژگی Index نمودن برنامه ها از داخل کنسول خود نموده است .طبق آخرین اطلاعیه گوگل در گوگل + اعلام نمود بدون هیچ گونه جنجال و سر و صدایی، برخی از ویژگی های App ها را از کنسول خود حذف خواهد نمود . به طور کلی Fetch As Google For App غیر فعال گردیده است ، بدین صورت از تکرار غیر قانونی که وجود دارد اجتناب می گردد .

ویژگی Fetch As Google برای برنامه های کاربردی تلفن همراه در 22 می 2015 پیاده سازی گردید و دو سال پس از آن یعنی در سال 2017 به حذف گردید .

 

 

به احتمال زیاد با روندی که گوگل در پیش رو دارد احتمال حذف تمام ابزار های App موبایل از کنسول Google Search حذف خواهد گردید ، و اما ویژگی ای که به وضوح بر روی آن در برنامه های تلفن همراه توجه بیشتری نموده است AMP ، Responsive  ، PWAs می باشد . و از جمله موارد مهمی که در سئو سایت بسیار حائض اهمیت می باشد در نظر گرفتن موارد فوق می باشد .

گوگل در ماه می 2016 اعلام نمود که FireBase Indexing را همراه با سایر ابزار هایی که به صورت آزمایشی برای برنامه ها در نظر گرفته بود . وی در ادامه چنین مطرح می نماید که برای جلوگیری از تکراری بودن ابزار Google For Apps برای همیشه خاموش خواهد شد .

ایجاد نمودن محتوی فهرست در طی چندین سال گذشته بسیار ساده تر شده است ، در صورت طراحی برنامه برای موبایل های هوشمند می توانید از index نمودن برنامه FireBase از صفحات اطلاع رسانی گوگل استفاده نمایید .

/ 0 نظر / 21 بازدید